Informace o hře

GAME INFO

HERNÍ MÓDY

Multiplayer:
REFUSION je vytvořena především pro masivní multiplayer. Až sto hráčů se může zapojit do boje kdykoliv během probíhající bitvy. Cíl je jasný – vyhladit nepřítele!

Singleplayer:
REFUSION můžeš hrát i sám. Můžeš si vybrat mezi skirmish a kampaní, ve které odhalíš celou historii lidí i skoromanů a proroctví se naplní.

Vyber si ze dvou ras a rozhodni se, kterou roli chceš hrát – Fighter nebo Master.

Jako Fighter můžeš:
Vybírat si z různých profesí; Řídit obrovské množství rozmanitých jednotek – pozemní jednotky, vzdušné jednotky a námořní jednotky; Získávat vlastní jednotky – prostě se jen zastav u té správné budovy, zmáčkni tlačítko a vyzvedni si svoji jednotku; Užívat si delšího času na bojovém poli, díky kterému zažiješ více hraní a minimum čekání; Poslouchat příkazy svého Mastera a vždycky budeš vědět, kde je tvůj nepřítel, kam máš jít, ke které skupině patříš a co je tvým úkolem. Ovšem každý další krok, který se opravdu rozhodneš udělat, je jenom na tobě!

Jako Master můžeš:
Hrát plnohodnotnou RTS hru s živými jednotkami; Organizovat a řídit své Fightery – potřebuješ je a oni potřebují zase tebe; Spoléhat se na inteligenci Fighterů a počítat s nimi při plánování taktiky; Ovládat velké množství jednotek a stavět rozsáhlé základny; Vést velkolepé bitvy a vyhladit soupeře v obřím prostoru.

REFUSION vás zcela pohltí a stanete se jeho součástí, a to mimo jiné také díky intuitivnímu ovládání jednotek a uživatelsky přívětivému rozhraní.

TECHNOLOGIE

Refusion stojí na vlastním novém enginu využívajícím poslední moderní technologie.

Fyzikální Engine
Extrémně výkonný fyzikální engine zvládá desítky tisíc interakcí v reálném čase. Proto je možné, aby hra zahrnovala například následující:

Renderovací Engine
Chytře postavený renderovací engine nám umožňuje dosáhnout vysoké vizuální kvality současných FPS her a vizuální rozmanitosti RTS her najednou. Výsledkem je potom mimo jiné:


Diskutujte

Pro vkládání příspěvků do diskuze je třeba být přihlášen